Naszą misją jest dostarczenie narzędzi do pracy z emocjami,
a także szerzenie świadomości o zdrowiu psychicznym i dobrostanie.

Naszą pracą pragniemy inspirować ludzi do pracy nad sobą oraz zachęcać do ciągłego samorozwoju.

W Mindshift Studio możesz spodziewać się holistycznego podejścia do terapii. Pragniemy pomagać w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, wyposażając Cię w narzędzia do codziennej pracy nad sobą. Zależy nam, abyś mógł/a poznać siebie jak najlepiej, zrozumieć skąd pochodzą Twoje ograniczenia i pokonać je na stałe, bez nawrotów zaburzeń. 

Samoświadomość i wiedza o zdrowiu psychicznym są kluczowe, by móc na bieżąco rozprawiać się z wyzwaniami życia codziennego. Dlatego w Twoje ręce oddajemy kompleksowe zestawy terapeutyczne, z których będziesz mógł/a korzystać nawet po zakończeniu kursu. Wierzymy, że to myśli są odpowiedzialne za jakość życia. Kiedy to zrozumiesz, będziesz w stanie zachować spokój niezależnie od okoliczności.

Arleta Bluhm
Założycielka MindShift Studio

Jestem doświadczonym psychologiem, psychoonkologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie specjalizacji.

Od ponad 10 lat jestem oddana psychologii, zdobywając wiedzę naukową oraz profesjonalne doświadczenie kliniczne skoncentrowane na zmianach behawioralnych i emocjonalnych. Prowadzone przeze mnie terapie oraz konsultacje opieram na najnowszych dowodach naukowych. Pomagam osobom, które mają trudności w relacji z innymi, utraciły bliską osobę lub zmagają się z zaburzeniami lękowymi (OCD, SAD, PTSD, GAD), depresyjnymi oraz zaburzeniami osobowości. Wspieram też osoby po traumatycznych wydarzeniach, które nie radzą sobie ze stresem lub z chorobą somatyczną.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii University of Derby w Wielkiej Brytanii.

Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu Psychoonkologii na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych na SWPS z zakresu Psychotraumatologii, jak i również na 3 roku kursu psychoterapii poznawczo- behawioralnej. Na co dzień pracuję w Szpitalu Akademickim w Krakowie na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Prowadzę również prywatną praktykę.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego, The British Psychological Society oraz The American Psychological Association.

Kiedy nie pracuję, oddaję się podróżom z moim synem, któremu staram się pokazać piękno i różnorodność naszego świata. Pasjonuję się także dekoracją wnętrz i architekturą.

Dominika Pikul
Założycielka MindShift Studio

Moja droga do sformalizowania towarzyszących mi od młodości zainteresowań z dziedziny neuropsychologii i filozofii, rozpoczęła się od chęci rozwiązania własnych problemów.

Po wieloletniej pracy w branży finansowej, dopadł mnie poważny kryzys zdrowotny, którego powodem był nagromadzony, przewlekły stres. Chęć pomocy sobie zaważyła o zmianie mojej ścieżki życiowej i zawodowej. Tak właśnie rozpoczęła się moja droga rozwoju osobistego.

Kolejnym krokiem, który podjęłam, była intensywna edukacja, mająca na celu zbliżenie się do wizji siebie, o której zawsze marzyłam.

Rozpoczęłam studia magisterskie z Psychologii i Neurobiologii Zdrowia Psychicznego na prestiżowym King’s College London, które kończę w tym roku. Jestem również certyfikowanym trenerem programu SMART (Stress Management and Resilience Training Program, akredytowanym przez Harvard Medical School).

Fascynuje mnie znalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące tego, jak dokonujemy wyborów, co nas motywuje i koncept wolnej woli. W swojej pracy naukowej skupiam się na neurobiologii zaburzeń psychicznych (w szczególności lęku i depresji), jak również pogłębiam wiedzę na temat stresu i metod budowaniu odporności. Dzielenie się nagromadzoną

wiedzą jest moją pasją, szczególnie z zakresu mechanizmów działania i optymizacji pracy naszego umysłu.
Swoje baterie ładuję podczas podróży oraz wspinaczki górskiej. Ogromną radość daje mi także czas z moją 5-letnią córką, z którą wspólnie odkrywamy emocje i otaczający nas świat.

Jessica Kmieć
Współpracuje z MindShift Studio

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym.

W swojej pracy wykorzystuje techniki z nurtów trzeciej fali terapii CBT- Terapii Akceptacji i Zaangażowania oraz Terapii Skoncentrowanej na Współczuciu. Doświadczenie kliniczne zdobyłam w Wojskowym Instytucie Medycznym w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii na Oddziale Całodobowym oraz Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych. Posiadam również doświadczenie w pracy w obszarze HR, dzięki czemu mogłam poznać specyfikę funkcjonowania dużych organizacji oraz problemy osób pracujących w korporacjach.

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych doświadczających w życiu trudności i dyskomfortu oraz konsultacje psychologiczne dla Pracowników firm.

Prywatnie uwielbiam gotować, zwłaszcza potrawy kuchni włoskiej, podróże i czas spędzony wspólnie z najbliższymi. Lubię długie spacery, niekończące się przy kawie rozmowy, rolki, wszelkie formy tańca i rower. Oprócz tego jestem miłośniczką motoryzacji. Kiedy mam gorszy dzień wsiadam w samochód, włączam ulubioną muzykę i jadę przed siebie.

Doceniam wszystkie życiowe doświadczenia, jestem wdzięczna za dobre i gorsze momenty, bo to one ukształtowały mnie jako osobę, która akceptuje i jest ciekawa każdego poznanego na prywatnej i zawodowej drodze człowieka.

Maria Opidowicz
Współpracuje z MindShift Studio

Jestem nauczycielem medytacji i trenerem mindfulness certyfikowanym przez Mindful Academy i Yoga Alliance Professionals w Wielkiej Brytani.

Sama medytuję od ponad 11 lat, a od 4 lata uczę medytacji i mindfulness, czyli tego, jak uważnie żyć, żeby nie przegapić swojego życia. Wzięłam udział w ponad 200 godzinach warsztatów z zakresu rozwoju osobistego, pracy z ciałem i własną świadomością. Wybrałam taką drogę, ponieważ pośród wszystkich umiejętności, w jakie wyposażył mnie system edukacji, zabrakło tej jednej bardzo ważnej: umiejętności kierowania własną uwagą. A właśnie uważność pozwoliła mi nabrać biegłości w radzeniu sobie z własnymi myślami i emocjami.

Pracuję z każdym, kto czuje, że pilot do jego życia wymknął się mu z rąk i chce go odzyskać.

Pokazuję, jak to zrobić poprzez trening umysłu w koncentracji. Pamiętaj, że w to, co inwestujesz własną uwagę, tego masz więcej.

Poprzez swoją pracę chcę pokazać Ci, jak dużo medytacja może zmienić w Twoim życiu – poczujesz większy spokój i przyjemny dystans do tego, co wokół, a przy tym zaczniesz bardziej intensywnie żyć.
Pasjonuje mnie człowiek i to jakie mechanizmy kierują ludzką psychiką.

W wolnym czasie spędzam czas na łonie natury, ładując swoje baterie i oczyszczając umysł. Biegam, gram w tenisa, chodzę po górach, tańczę, czytam, chłonąc wiedzę na temat człowieka i świata. A co najważniejsze, stosuję w praktyce to, czego uczę się na poduszce medytacyjnej!

Dorota Lipczyńska
Współpracuje z MindShift Studio

Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi w standardzie Yoga Alliance RYT200 i od ponad 11 lat rozwijam praktykę własną pod okiem znakomitych nauczycieli w Polsce i za granicą.

Z wykształcenia jestem kulturoznawcą i marketingowcem. Przez 10 lat pracowałam w IT jako marketing & project manager, ale dwa lata temu postanowiłam iść swoją drogą – założyłam swoją firmę i uczy jogi i świadomego życia. Ukończyłam kurs anatomii jogi i ciągle ten temat eksploruję, bo bezpieczna joga to moje szczególne zainteresowanie.

Uczę z serca i z powołania. Zawsze chciałam pomagać ludziom zmieniać ich życie.

Główną osią mojej pracy jest połączenie ciało-oddech-umysł. Wykorzystuję jogę, techniki oddychania, medytację oraz praktykę uważności do holistycznej pracy z człowiekiem. Kocham podróże, ale

marzę o tym, żeby zamieszkać pewnego dnia w drewnianej chacie w lesie. Jestem mamą małej dziewczynki, która – obok jogi – jest moim największym nauczycielem.